Доступні аналізатори зерна GrainSense представлені в Україні

04.06.2020

Ексклюзивний імпортер та сервіс центр GrainSense в Україні: ПП “ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС”, вул. Варненська 12-Б, 65000, м. Одеса, Україна.

Виробник: “GrainSense Oy”, Tutkijantie 9, 90590 Oulu, Finland

Ми дуже раді представити GrainSense Укранським фермерам та підприємствам галузі АПК. Завдяки технології портативного аналізатора GrainSense, фермери України отримають можливість проведення самостійного аналізу якісних показників зерна без необхідності користуванням послугами сторонніх компаній. Це зручно, швидко, та точно!

Дані стосовно змісту Вологи, Білка, Олії в зернах, можуть бути використані для планування дій, надання швидких відповідей на питання та приймання важливих рішень, спрямованих на підвищення прибутку. Раніше, через високу вартість лабораторних аналізаторів зерна такі дані були доступні лише на великому підпримстві, та GrainSense коштує щонайменш у 3 рази меньше будь-якого лабораторного приладу.

Ми віримо, що GrainSense здатний змінити відношення виробників до свого зерна та надати їм більше сил, впевненості та вісомих доказів при купівлі / продажу зерна.

Аналізатори GrainSense перевірені на контрольних зразках вирощених в Україні, та відповідають законодавчим вимогам України стосовно точності та повторюваності вимірів.

Контакти Назад