Оптимізація складу кормів для тварин

30.06.2020

Оптимізація кормів для свиней та курей за вмістом білку, вологи, олії та вуглеводів (GrainSense)

Злакові та інші зернові культури широко застосовуються при виробництві кормів, особливо для кормів птахів та свиней. Зерно це дуже гарне джерело енергії. Вміс протеїну (білку) в зерназ злакових культур зазвичай колихається у межі 8-15%. Однак склад амінокислот не є ідеальним для тварин, тому їм потрібен білок або амінокислотна добавка, навіть якщо вміст білка в зернах високий. При оптимізації харчування сільськогосподарських тварин важливо знати поживну цінність кожного кормового компонента.

Перше що необхідно перевірити при годівлі тварин, це що кормові зерна мають належну якість: приємний колір, без цвілі та небажаних запахів. При оптимальній ситуації, зерно вже було розподілено за вмістом білка по різним сховищам (силосам), та попередньо доведено до кондиції зберігання (оптимального вмісту вологи). Кожен раз, при відкритті нового зернового контейнеру (мішка, біг-бегу тощо), можно використовувати аналізатор GrainSense для визначення якості саме цього контейнеру, коли вам буде зручно та де вам буде зручно. У тваринництві є багато можливостей для використання та отримування переваг завдяки GrainSense. При закупівлі, можливо перевіряти чи відповідає якість товару заявленій вартості. При продажі, можливо змішувати парті різної якості для отримання оптимального вмісту білка.

Курячий корм, як правило, складається з зернових круп, поєднаних з білковими, мінеральними та вітамінними добавками. У курчат-бройлерів фази росту дуже суворі, тому дуже важливо збалансувати всі компоненти корму. Сучасним гібридним породам птиці необхідна високоякісна дієта, якщо вони розкрити повністью свій генетичний потенціал. Коли ви відкриваєте новий контейнер, дуже важливо відрегулювати годування відповідно до вмісту білка в зернах. Таке годування дозволяє курчатам добре проходити усі етапи росту або відкладати яйця. Коли кількість білка та інших добавок у кормі знаходяться на правильному рівні, ви економите гроші та зберігаєте планету.

Один із наших задоволених клієнтів підсумував переваги GrainSense:
“У сільському господарстві завжди існує невпевненість. З GrainSense більш спокійний, тому що я завжди знаю вміст білка в зернах, які я даю своїм бройлерам”.

Назад