Підтримка виробників сої Європи та поза межами ЄС

30.06.2020

У GrainSense ми віримо в стале сільське господарство та місцевих (локальних) виробників. Рослинні білки є життєво важливим компонентом кормів для тварин. Європейське виробництво білкових культур не покриває попит виробників кормів європи. Європейська тваринницька галузь майже повністю залежить від імпортної сої для забеспечення вмісту рослинних білків у кормах. Більшість сортів сої, вирощених за межами ЄС, є генетично модифікованими. Європейський попит на продовольство та корми без ГМО є високим, тому зростає потреба у стимулюванні якісного виробництва за межами ЄС.

Завдяки сумістній співпраці, були створені калібрування для сої та кукурудзи, які усі користувачі GrainSense в Україні можуть завантажити у свій пристрій через мобільний додаток. Продукти Соя та Кукурудза потребують проведення попереднього розмолу проби з використанням дискового млину GrainSense. Після додавання продукту у пристрій, ви можете негайно зробити вимір якісних показників (складових) Сої або Кукурудзи: Волога, Білок, Олійність, Вуглеводи. Для уникнення похибки вимірювання, рекомендуємо попередньо зробити вимір зразків сої з відомими показниками, та, якщо необхідно, внести відповідні поправки.

Зразки сої з відомими показниками

Доступні калібрування продуктів для Grainsense

GrainSense УКРАЇНА

GrainSense є активним членом асоціації Donau Soja. Асоціація Donau Soja – міжнародна некомерційна організація, що базується у місті Відень, Австрія. Мета організації — сприяти розвитку сталого забезпечення виробників продукії з розлинними білками. Організація підтримує вирощування сої в Європі. Більша частина європейського виробництва сої припадає на східні частини Європи, особливо в придунайському регіоні. Стале виробництво негенетично модифікованої сої підтримується через бренди Donau Soja (Дунайський регіон) та Europe Soya (решта Європи), забезпечуючи регіональне постачання рослинного білка.

Організація Donau Soja підтримує своїх партнерів та членів у просуванні змін для вирішення соціальних, екологічних та економічних проблем у виробництві та споживанні сої. Це підвищить ефективність, справедливість та стійкість в європейських ланцюгах цін на продукти харчування та білки. Видатні європейські інститути та організації підтримують цю амбітну ініціативу. У складі організації 280 членів: є роздрібні торговці продуктами харчування, великі сільськогосподарські торговці, індустрія кормів для тварин, олійні заводи та численні переробники, а також екологічні організації, такі як Greenpeace та WWF.

Фермерам Донау-Соджа дозволено вести господарство лише на землях, які використовувалися в сільському господарстві до 2008 року, щоб переконатися, що ліси не будуть вирубані для сільського господарства. Асоціація також стежить за дотриманням трудового законодавства та стандартів.

Надалі Європа та Україна зможе забезпечити виробництво якісної сої, яку можна відстежитиа. Ідея полягає у забезпеченні стійких поставок продукції з безпечними рослинними білками.

Назад