Фото інструкція: вимір сої та кукурудзи

21.09.2020

Для виміру зразків сої та кукурудзи на аналізаторі зерна GrainSense необхідно провести попередню пробопідготовку (розмол проби з заданою крупністю)

Комплект: аналізатор GrainSense та млин GrainSense.

Шуруповерт не входить до комплекту поставки, придбайте його окремо!

Рекомендовано використовувати шуруповерт на швидкості 1000-2000 об/хв.

Комплект GrainSense для подрібнення та аналізу якості зерна сої та кукурудзи без без електромережі

Млин GrainSense

На задній частині млина розташован вал, до якого ви піздніше підключите шуроповерт.

На передній частині млина розташтована кришка для засипання зразку.

Польовий млин GrainSense має вал для підключення шуруповерту Жовта кришка млину відкривається для засипання зразку

Відкрийте кришку та засипте приблизно 10 г зразку Сої або Кукурудзи.

Не засипайте більше 20г зразку, тому що тривалий розмол підвищує температуру проби, що призводить до швидкої втрати вологи зразка.

Відкрийте кришку та засипте приблизно 10 г зразку

Виконайте розмол зразка

Закрийте кришку млина, підставте під млин одну з двух чаш для зразка та приєднайте шуроповерт зі спеціальною бітою-насадкою 10мм до валу млина GrainSense. Виконуйте розмол зразка поки вона не закінчиться.

Під час розмолу зразка він потрапляє до чаши через отвір внизу млина. Отримана крупність помолу Сої та Кукурудзи ідеально підходить для подальшого аналізу якості за допомогою експрес аналізатора GrainSense.

Закрийте кришку млина, підставте під млин чашу для зразка та приєднайте шуроповерт зі спеціальною бітою-насадкою 10мм до валу млина GrainSense. Виконуйте розмол зразка поки вона не закінчиться.   

Виконайте вимір зразка за допомогою GrainSense

Увімкніть ваш аналізатор GrainSense та оберіть відповідний продукт. У нашому разі вибираємо продукт Soya (Соя).

Вибираємо відповідний продукт на аналізаторі, який ми будемо вимірювати, та робимо перший вимір еталону світла без зразку. Ложкою 2.5 мл з комплекта поставки

Наберіть повну ложку 2.5 мл, але без горки. Висипаємо 2.5 мл розмеленого зразку сої на скляну кювету аналізатора. Легко встряхуємо аналізатор для того, щоб рівномірно розподілити зразок по склу.

Закриваємо кришку аналізатора та тиснемо на центральну кнопку. Починається вимірювання! 

Результати виміру

Приблизно через 10 секунд від початку виміру, на екрані відобразяться результати. Усі результати відображаються у перерахунку на абсолютно суху речовину (DM, АСР). Звістно, окрім вологи.

Вміст білку (протеїну) та вологи відображаються першими. Натисніть кнопку вниз або вверх щоб побачити інші показники та їх значення.

Вміст вуглеводів та олійність відображаються на другому екрані. Натисніть кнопку вверх або вниз щоб перейти до інших показників.

Вміст білку (протеїну) та вологи відображаються першими. Натисніть стрілки вниз або вверх щоб побачити інші показники та їх значення Вміст вуглеводів та олійність відображаються на другому екрані. Натисніть кнопки ввер або вниз щоб перейти до інших показників.

Передача даних у GrainSense Cloud (на ваш смартфон та у хмарові сервіси)

Натисніть центральну кнопку ще раз, та передайте результати виміру на ваш смартфон (iOS або Android) з встановленим додатком GrainSense.

Через декілька секунд результати виміру з’являться на вашому смартфоні.

Додатково, ви маєте змогу залишити коментарій до цього виміру для подальшої ідентифікації. Наприклад номер машини, або назву компанії.

Разом з результатами передається GPS положення виміру,  ви можете подивитись де саме було виконано вимір.

Натисніть центральну кнопку ще раз, та передайте результати виміру на ваш смартфон (iOS або Android) з встановленим додатком GrainSense. Через декілька секунд результати виміру з'являться на вашому смартфоні.

Разом з результатами передається GPS положення виміру,  ви можете подивитись де саме було виконано вимір.

Очистіть млин

Після закінчення виміру та передачі даних на смартфон, відкрийте млин та очистіть його від остатків зразку за допомогою жорсткої щітки із комплекту поставки.

Пістя очищення ви можете почати розмол нового зразку.

Якщо ви не бажаєте очищати млин після кожного зразку, перш ніш розпочати розмол нового зразку, пропустіть через млин приблизно 20г зразку який ви плануєте розмелювати. Це очистить млин від старого зразку, але не користуйтесь отриманим зразком для аналізу, тому що він може містити старий зразок. Зачекайте хвилину щоб млин охолонув, додайте 10 г того самого зразку з якоим ви проводили очищення та розпочніть розмол.

Після закінчення виміру та передачі даних на смартфон, відкрийте млин та очистіть його від остатків зразку за допомогою жорсткої щітки із комплекту поставки.