Питання та відповіді

Файли для завантаження

Коротка інструкція з експлуатації

Посібник користувача та паспорт

Технічний опис

Калібрування продуктів, діапазони та точність

Незалежне дослідження: порівнення GrainSense з лабораторними аналізаторами

 

Питання та відповіді

Що я отримаю з аналізатором GrainSense?

Пакування GrainSense містить:

 • Пристрій GrainSense (з встановленими батарейками АА х6)
 • Набір з 4 мірних ложок (на 1.25, 2.5, 5 та 7.5 мл)
 • Сумка для транспортування та зберігання
 • Коротка інструкція з експлуатації (на укр. мові)
 • Посібник користувача (паспорт на укр. мові)
 • Cертифікований стандартний зразок УКРАГРОТЕСТ – Пшениця 50г
 • Сертифікований стандартний зразок УКРАГРОТЕСТ – Ріпак 50г
 • Сертифікований стандартний зразок УКРАГРОТЕСТ – Ячмінь 50г

Що я отримаю з млином GrainSense?

 • Млин GrainSense з дисковими жерновами;
 • Чаша для зразків – 2 шт;
 • Насадка-перехідник (біта) на шуруповерт;
 • Ключ 6 гранний та калібрувальна пластина для млину;

Примітка: шуруповерт не входить до комплекту поставки!

Які продукти / калібрування продуктів / послуги входять у ціну?

На сьогодні, для GrainSense розроблено 7 калібрувань продуктів на цільне зерно: пшениця, ячмінь, овес,  жито, ріпак. Продукти що потребують розмолу: кукурудза та соя.

Затверджені калібрування в Україні: Пшениця, Ячмінь, Ріпак, Соя, Кукурудза.

Для отримання оновлень та повноцінного користування аналізатором GrainSense, необхідне підключення його до вашого облікового запису.

Нові зареєстровані користувачі отримують 30 днів безкоштовного користування функціями Преміум акаунту (облікового запису).

Преміум аккаунт не входить до вартості експрес аналізатора зерна GrainSense та може бути придбан додатково.

Вартість преміум акаунту 250 Евро на 1 рік (50% знижка на перший рік – 125 Евро).

Чи потрібен мені преміум акаунт?

Для повноцінного функціонування пристрою GrainSense з усіма його функціями використання Преміум аккаунту є обов’язковим.

З преміум акаунтом ви зможете: зберігати результати вимірів та GPS місцеположення виміру на смартфон, миттєво передавати дані вимірів у хмарове сховище та дивитись їх через Панель Фермера (веб-браузер), отримувати миттєві оновлення через Панель Фермера (веб-версія акаунту), вносити зміни до калібрувань продуктів – корекції показників, отримувати щорічні оновленя калібрувань продуктів. Показник Клейковина для Пшениці (згідно стандартів ГОСТ та ISO) доступний лише на смартфоні, за наявності преміум акаунту.

Без Преміум аккаунту ви зможете: Користуватись пристроєм GrainSense та считувати результати вимірювань з екрану. Користуватись попередньо записаними калібруваннями продуктів (не більше 4) без оновлень та карегувань.

Оплата 

Оплата проводиться в національній валюті України за курсом гривні до Евро, який визначений на підставі безготівкового курсу Евро, що склався на міжбанківському валютному ринку України на день виставлення відповідного рахунку.

Після реєстрації облікового запису користувача (аккаунту), будь ласка, повідомте вашого продавця, на яку саме електрону адресу (email) ви зареєструвались.

Наскільки точний GrainSense?

При правильному використанні (у відповідності з інструкцією), точність вимірювання GrainSense знаходиться на одному рівні з будь-якими іншими експрес аналізаторами якості, що використовуються в зернових лабораторіях.

Яка технологія стоїть за GrainSense?

Аналізатори GrainSense використовують технологію Інфрачервоної спектроскопії у режимі пропускання світла (NIT). Таку ж саму технологію використовують і в лабораторних аналізаторах якості зерна. Головна різниця в технології, це використання запатантованого дизайну вимірювального блоку “Інтегрованої сфери”. Ця розробка дозволила збільшити інтенсивність  та зменшили кількість необхідного світла для пропускання через зразок, що призвело до можливості створення дійсно портативного аналізатора зерна, працюючого від батарей.

Яким повинен бути розмір зразка та наскільки він буде репрезентативний?

Розмір зразка для виміру становить 60-80 зерен (3-5 грам). Якщо  кількість зразка занадто велика, є ризик насипання зерен одне на інше, що може негативно вплинути на результати виміру.  Якщо у вас велика партія, радимо взяти 3-4 (або більше) проби з різних місць. Мобільний додаток GrainSense допоможе вам розрахувати середні значення для вимірів.

Завжди користуйтесь спеціальними пристроями для відбору проби:

Пробовідбірниками зерна ПЗК та Щупами мішочними БСС.

Куди відправляються мої дані і хто може отримати до них доступ?

Коли ви відправляєте дані вимірів з пристроя GrainSense на ваш смартфон, дані зі смартфона зберігаються у нашій надійній онлайн базі дани (у хмарових сервісах). Тільки ви зможете отримати до них доступ через мобільний додаток GrainSense або через Панель Фермера у вашому особистому кабінеті на веб-сторінці, використовуючи ваші логін (електрону пошту) і пароль.

Якщо я проведу вимірювання, чи можу я надіслати результати комусь іншому?

Після збереження вимірювань у додатку GrainSense ви можете поділитися своїми результатами через WhatsApp, Email, Facebook та багато інших мереж.

Чи можу я користуватись GrainSense без смартфону?

Для завантаження налаштувань на ваш пристрій, включаючи обрані продукти, вам потрібен смартфон і обліковий запис GrainSense з доданим пристроєм. Коли всі налаштування з вашого облікового запису встановлено, ви можете користуватися пристроєм GrainSense без смартфону. Без смартфону ви не зможете зберігати свої результати, а також не зможете зберігати місцеположення виміру GPS.

Чи можу я користуватись GrainSense у разі відсутності мережі інтернет? 

Для виміру у полі вам не потрібен інтернет. Поки пристрій GrainSense під’єднан до смартфону через Bluetooth, мобільний додаток буде зберігати дані у смартфоні. Як тільки підключення до мережі інтернет з’явиться, смартфон автоматично синхронизує дані до вашого облікового запису.

Яку гарантію я отримаю?

На пристрій діє 1-річна технічна гарантія. Калібрування на продукти зерна щорічно оновлюються, щоб відповідати тенденціям України з погодних умов та нових сортів. Усі оновленя будуть доступні для завантаження у додатку GrainSense.

Калібрування зерна в моєму додатку будуть працювати с зерном у інших країнах?

Ми можемо гарантувати точність вимірів тільки у страні, в якій пристрій GrainSense був придбан. При використанні GrainSense в інших країнах, можуть з’явитись помилки або неточні виміри.

 

Вирішення проблем

Перш ніж зв’язатися із службою підтримки, перегляньте наступний список. Більшість проблем можливо вирішити завдяки ньому.

1. Переконайтеся, що ваш смартфон підключен до мережі інтернет (WiFi або Передача даних).

 

2. Завантажте останню версію мобільного  додатку GrainSense з App Store (у разі використання смартфону Apple) або Google Play (у разі використання смартфону на Android).

 

3. Переконайтеся, що сервіси Bluetooth та Місцеположення (GPS) увімкнені у вашому смартфоні.

a) Якщо у вас виникають проблемі підключення пристрою GrainSense, спробуйте перезавантажити ваш смартфон та пристрій GrainSense.

б) Переконайтесь, що на вашому смартфоні не включений режим “економії заряду”.

 

4. Видаліть пам’ять та кеш мобільного додатка GrainSense

a) Налаштування -> Додатки

 

5. Переконайтесь, що ви використовуєте правильну електрону пошту та пароль для входу

a) Перейдіть до Панелі Фермера через веб браузер.

б) Ви можете скинути пароль для особистого кабінету.

 

6. Перезавантажте пристрій GrainSense

a) При включенні пристрою, зажміть та тримайте кнопки зі стрілками

b) Відкрийте мобільний додаток

c) Під’єднайте пристрій GrainSense

d) Оберіть калібрування та надішліть налаштування до пристроя GrainSense

 

7. Зробіть вимір контрольного зразка з відомими показникам якості, щоб переконатись у правильності вимірювань

а) Рекомендуємо використовувати сертифіковані контрольні зразки УКРАГРОТЕСТ.

б) У разі виявлення похибки вимірювання, ви можете встановити зміщення результатів до ±2% для кожної культури та показника окремо, у вашому особистому кабінеті.

 

Мій пристрій не вмикається або вимикається коли я намагаюсь зробити вимір

Нажаль, різні батареї можуть поводитись по-різному, а це означає що наше програмне забеспечення не може належним чином зчитати остаточну ємність батареї. У цих випадках батареї можуть перестати працювати без будь-яких вказівок на індикаторі живлення. Замініть батареї на нові. Необхідно замінювати усі шість батарей одночасно. Переконайтесь у правильності встановлення батарей.

Ми рекомендуємо використовувати батареї AA Alkaline промислового типу, оптимізовані для високого енегоспоживання (наприклад батареї для дистанційно керованих автомобілей).